Nabídka zaměstnání

HLEDAME BARMANKU/ BARMANA NA HPP

Chtěli byste u nás taky PRACOVAT? Teď máte jedinečnou příležitost. Rozrůstáme se neuvěřitelným způsobem a tak hledáme dalšího barmana nebo barmanku na HPP. Rádi bychom sympatického, aktivního, přátelského, zodpovědného a flexibilního člověka, kterého bude práce u nás naplňovat a bude do ní vnášet kousek sebe. Že takoví zaměstnanci neexistují? My už pár takových máme, takže věříme, že se najde i další. Pokud se podobáš popisu a zalíbil se ti náš podnik, neváhej poslat svůj životopis na info@my-kitchen.cz

Co mě na práci za barem baví?
Miluju, když můžu naše produkty nabídnout našim zákazníkům, naladit je na tu symfonii chutí, vychválit naše kuchařky, a společně se pak nad těmi úžasnými a zdravými pokrmy se zákazníky rozplývat.

Baví mě poskytnout zákazníkům ten pocit, že jsou u nás vítáni a že je chci pohostit tak, jakoby byli u mě doma. Baví mě se zákazníky sdílet naše Mykitchen hodnoty, povídat si o zdravém životním stylu a pomáhat jim se zdravějším jídelníčkem.

Baví mě ten šruměc, když je úplně narváno, musím se soustředit, neztratit nad celým prostorem kontrolu a přitom všechny obsloužit s úsměvem na tváři.

Je to radost a výzva zároveň. Ale když pak lidé odchází s tím, jaké to bylo všechno skvělé, jak si pochutnali a stanou se díky Vám našimi stálými zákazníky, je ta radost dvojnásobná. Z hostů se časem stávají přátelé, práce je místem společného sdílení života v té nejnaplněnější formě.

Petra Krejčová

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti