Projekt MyKitchen

MyKitchen je raw veganské bistro. Denně se můžete zastavit na dobrou snídani, oběd, svačinu  či večeři. Po Brně Vám cokoliv z našeho sortimentu přivezeme, zajistíme veganské občerstvení k jakékoliv příležitosti (narozeniny, konference, večírek, kde chcete zaujmout něčím jiným).

Projekt MyKitchen je cestou za vlastní seberealizací, realizací svého talentu a potenciálu. Realizací v souladu s principy zdravého životního stylu, respektu k životu a k matce Zemi. Co začalo jako sen jedné holky, nabralo síly, když se přidávaly další členové, silné sebevědomé ženy se svými nápady a vlastní touhou žít jak se jim líbí a ne jak jim někdo diktuje.

Projekt MyKitchen začal v prosinci 2016, kdy majitelka, nadšená propagátorka zdravého životného stylu sezvala několik svých nadšených kamarádek a kamarádů na společnou ochutnávku a představila jim svoji vizi. Vizi vzájemné podpory svých jedinečných talentů, produktů, temperamentů a povah. Všechny spojovalo jídlo, zdravé jídlo a chuť nakrmit co nejvíce Brňanů tím, co je pro tělo přirozené a zdravé a změnit jim tak životní styl, jejich vlastní zdraví samotným jídlem a inspirovat je ke změně ke zdravějšímu životními stylu. Léčit jídlem. Otevírat oči, že i zdravé a veganské může být tak neuvěřitelně dobré.

2011 – 2015: roky hledání toho jakou formu by propagace zdravého jídla měla dostat. Majitelka jezdila po farmářských trzích, míchala a prodávala raw semínkové pomazánky, připravovala veganské občerstvení na akcích, postupně začala dodávat své produkty do farmářských prodejen a zdravých výživ po Brně.

Prosinec 2015: založen projekt MyKitchen – pronajali jsme si první mini kuchyň na Francouzské 33, a společný duch MyKitchen začal nabírat na síle. Začali jsme vařit a rozvážet obědy, vymysleli jsme sendviče, tortily, veggie burgery, nové dezerty, nádady jen lítaly…

Březen 2016: otevřeli jsme první mini obchůdeček na Gorkého 20.

Květen 2017: otevřeli jsme bistro na Husove 13 s jedniným záměrem. Ať se naše jídlo dostane k většímu počtu lidí, které naším nadšením nadchneme a přivedeme ke zdravějšímu životu. Chtěli jsme, aby naše jídlo, plné barev a chutí je servírovano na talířích, ne jen do krabiček na rozvozy. Vnímali jsme, že si to zaslouží.

Moji poklonu si zaslouží celý tým MyKitchen, který se nám krásně ustálil. Jsem tak hrdá na všechny holky v kuchyni, nezkrotné Amazonky, které si nenechají jen tak něco diktovat. Mají obrovské množství nápadů, které jak mávnutím kouzelného proutku realizují. Ale tím mávnutím proutku je pouze práce celého týmu. Práce vedoucí kuchyně, provozní, které zajišťují všechny potřebné suroviny celý chod bistra, barmanek, které naše produkty doporučí, vychválí a  předávají Vám vždy s úsměvem, marketingu, který s Vámi každý den komunikuje v online světě.

Naše síla je v otevřeném sdílení. Věřím v sílu celku, od začátku projektu vnímáme jedinečnosti každé z nás, silné a slabé stránky. Učíme se nehodnotit, ale naopak těžit a podporovat se ve svém potenciálu a radovat se z toho, jak naše individuality vytváří neskutečnou sílu, když se správně propojí. Jsme k sobě kritické, ale stavíme na upřímnosti a otevřenosti. Dáváme si navzájem zpětné vazby, každá po svém. Nasloucháme… A to nám věřte, jsme každá úplně jiná a občas to pěkně jiskří!   Spojuje nás ale radost z toho, co tvoříme.  To, že můžeme takto projevit naše ideály. Společně celý proces v MyKitchen vnímáme jako malý krásný zázrak…

Tím, že projekt MyKitchen není jen o jídle, využíváme naše prostory pro velké množství přednášek, workshopů a seminářů, které mají jedno nosné téma. Zdravý životní styl, spokojený naplněný život. Podívejte se na náš Facebook –> Události, určitě najdete událost, která Vás zaujme a bude pro Vás tou pravou inspirací.

Stavte se za námi žít ten náš sen, který si můžeme žít jen díky tomu, že se k nám vracíte a je Vám u nás dobře. Děkujeme!

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti